Olet täällä

Yhteystiedot

Taavi Raba
Toimitusjohtaja
Mobile: +372 510 3825 ; +358 407 726 326
Sähköposti: taavi@latter.ee
Skype: taaviraba
Piret Maalepp
Myyntisihteeri
Mobile: +372 5103 826
Sähköposti: piret@latter.ee
Aron Kaljulaid
Myynti- ja huoltomies Länsi- ja Etelä-Virossa
Mobile: +372 5349 9239
Sähköposti: aron@latter.ee
Enno Reinberg
Myynti- ja huoltomies Pohjois- Keski- ja Itä-Virossa
Mobile: +372 513 8951
Sähköposti: enno@latter.ee
Petri Kuoppala
Tuote ja Laite Konsultointipalvelu Suomessa
Mobile: 0400-167963
Sähköposti: petri@latter.ee
Taavi Jaaniste
Projektipäällikkö Suomessa
Mobile: 0400-513233
Sähköposti: tj@latter.eu
Siim Savelli
Asennuspäällikkö
Mobile: +372 5345 4201
Sähköposti: siim@latter.ee
Skype: sawelly
Mati Mäe
Huoltoteknikko suomessa
Mobile: +372 5332 6970
Sähköposti: mati@latter.ee
Ainar Pomerants
Huoltomies
Mobile: +372 5631 7895
Sähköposti: ainar@latter.ee
Margus Pent
Mestari
Mobile: +372 510 3824
Sähköposti: margus@latter.ee
Viljo Jüristo
Teknologi - suunnittelija
Mobile: +372 58046024
Sähköposti: viljo@latter.ee
Kerli Küttis
Kirjanpitäjä
Mobile: +372 5344 9146
Sähköposti: kerli@latter.ee
Margus Porkveli
IT-asiantuntija
Mobile: +372 55525257
Koer Lota